O NÁS

Naša jedáleň sa venuje najmä študentom a zamestnancom školy. V čase obeda im ponúkame polievku a možnosť výberu z dvoch jedál. Nezabúdame na vegetariánov, milovníkov sladkých jedál a ani na pokrmy dobrej slovenskej kuchyne.

Dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu je dodržiavanie pitného režimu. V jedálni je k dispozícii automat na teplú a studenú vodu zbavenú ťažkých kovov a chlóru. Študenti a stravníci môžu počas dňa a v čase obeda piť vodu, ktorá je zdravšia než tá z vodovodu, sami si môžu pripraviť čaj a kávu. Počas vydávania obedov sú v jedálni na stoloch džbány s malinovkami, čajmi, mliekom, či džúsmi.

Novinkou našej kuchyne je ústretovosť k stravníkom, ktorí sa rozhodli stravovať zdravo a diétne, prípadne si strážiť telesnú hmotnosť. Ich taniere plníme bohatými zeleninovými šalátmi s plátkom mäsa, rýb, či rôznymi syrmi.

Moderný svet už nepatrí stravovacím zariadeniam minulého storočia a ako jedáleň, ktorá už niekoľko rokov nie je štátna, zarábame vlastnými rukami na svoje živobytie. Naše služby sa rozšírili na stravovanie cudzích stravníkov, poskytujeme obedy firmám, dôchodcom, súkromným osobám a zásobujeme iné prevádzky kysnutými knedľami, buchtami a sladkými aj slanými koláčmi. Zrekonštruované priestory jedálne neraz využívame na rôzne spoločenské podujatia, zastrešili sme už mladých svadobčanov, oslávencov s rodinami pri okrúhlych výročiach, či firemné akcie, schôdze a posedenia. My sme tu preto, aby sme varili a naši zákazníci, aby jedli.

Jednoduchšie, než o jedle písať, by bolo ochutnať ho. Jedno sústo môže povedať viac, ako desiatky slov, viac než pestrofarebné fotografie.

Vážime si, že ste v nekonečnej sieti Internetu degustovali práve u nás. Ale oveľa radšej Vás pohostíme v našej jedálni tým, čo uvaríme s láskou a chuťou.© 2019 Oľga Krajčiová | GDPR | v DRUPALE vyrobil u nás ✔ click